167. Velká váza Sévres

Autor: Roche

Kategorie: Ostatní

Velká váza Sévres. Plně malovaná, signovaná malířem v ploše Roche. Jedná se o originální vázu Sévres. Bez poškození.
Výška: 76 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.11.2021 21:21

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (52)

7 600 Kč9.11.2021 20:16:01 (limit 9.11.2021 19:13:42)
7 600 Kč9.11.2021 20:16:01
7 300 Kč9.11.2021 19:11:11 (limit 9.11.2021 19:11:10)
7 000 Kč9.11.2021 19:08:07 (limit 9.11.2021 17:45:26)
7 000 Kč9.11.2021 19:08:07 (limit 9.11.2021 19:08:07)
5 400 Kč9.11.2021 19:07:36 (limit 9.11.2021 17:45:26)
5 100 Kč9.11.2021 19:07:36
4 900 Kč9.11.2021 17:45:26 (limit 9.11.2021 17:45:26)
4 700 Kč3.11.2021 14:05:38
4 500 Kč2.11.2021 12:21:01
4 300 Kč30.10.2021 16:43:33
4 100 Kč25.10.2021 20:23:26 (limit 24.10.2021 10:12:42)
4 100 Kč25.10.2021 20:23:26
3 900 Kč24.10.2021 10:12:42 (limit 24.10.2021 10:12:42)
3 700 Kč22.10.2021 22:55:15