167. Velká váza Sévres

Autor: Roche

Kategorie: Ostatní

Velká váza Sévres. Plně malovaná, signovaná malířem v ploše Roche. Jedná se o originální vázu Sévres. Bez poškození.
Výška: 76 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.11.2021 21:21

Dosažená cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (52)

13 500 Kč9.11.2021 21:01:50
13 000 Kč9.11.2021 20:58:33
12 500 Kč9.11.2021 20:58:02
12 000 Kč9.11.2021 20:56:44
11 500 Kč9.11.2021 20:56:05
11 000 Kč9.11.2021 20:55:45
10 500 Kč9.11.2021 20:53:46
10 000 Kč9.11.2021 20:52:23
9 700 Kč9.11.2021 20:47:50
9 400 Kč9.11.2021 20:45:47
9 100 Kč9.11.2021 20:44:41
8 800 Kč9.11.2021 20:43:22
8 500 Kč9.11.2021 20:38:58
8 200 Kč9.11.2021 20:38:33
7 900 Kč9.11.2021 20:16:18