Velká váza Sévres. Plně malovaná, signovaná malířem v ploše Roche. Jedná se o originální vázu Sévres. Bez poškození.
Výška: 76 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 21:21
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (52)