Jedná se o francouzského autora. Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na desce
Výška: 26 cm, šířka: 32 cm, rámování: 50 x 56,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.11.2021 20:51
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč