Autor: Růžena Dvořáková – Kopalová
( * 1903 – ? )
( * 1903 – ? )
- malířka v Chvalech u Prahy
- studium v letech 1928 – 1929 v Paříži u prof. Kupky
Technika: Olej na plátně
Výška: 73 cm, šířka: 88 cm, rámování: 81 x 106 cm
Konec aukce: 09.11.2021 20:27
Dosažená cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč