69. Staré chalupy

Autor: Martin Benka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 29,7 cm, rámování: 38,2 x 44,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 21:31

Dosažená cena: 135 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (177)

135 500 Kč5.12.2022 21:26:28
130 500 Kč5.12.2022 21:23:06
125 500 Kč5.12.2022 21:19:16
120 500 Kč5.12.2022 21:17:09
115 500 Kč5.12.2022 21:16:14
110 500 Kč5.12.2022 21:14:56
105 500 Kč5.12.2022 21:13:17
100 500 Kč5.12.2022 21:12:20
100 000 Kč5.12.2022 21:12:20 (limit 5.12.2022 21:12:10)
99 500 Kč5.12.2022 21:12:10 (limit 5.12.2022 21:12:10)
98 500 Kč5.12.2022 21:11:06
97 500 Kč5.12.2022 21:07:26
96 500 Kč5.12.2022 21:05:10
95 500 Kč5.12.2022 21:04:35
94 500 Kč5.12.2022 21:04:13