Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 29,7 cm, rámování: 38,2 x 44,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 21:31
Dosažená cena: 135 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (177)