69. Staré chalupy

Autor: Martin Benka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 29,7 cm, rámování: 38,2 x 44,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 21:31

Dosažená cena: 135 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (177)

51 200 Kč5.12.2022 20:34:48
50 200 Kč5.12.2022 20:34:45 (limit 5.12.2022 20:34:26)
49 700 Kč5.12.2022 20:34:45
49 200 Kč5.12.2022 20:34:42 (limit 5.12.2022 20:34:26)
48 700 Kč5.12.2022 20:34:42
48 200 Kč5.12.2022 20:34:38 (limit 5.12.2022 20:34:26)
47 700 Kč5.12.2022 20:34:38
47 200 Kč5.12.2022 20:34:27 (limit 5.12.2022 20:34:26)
46 700 Kč5.12.2022 20:34:27 (limit 5.12.2022 20:34:23)
46 200 Kč5.12.2022 20:34:11
45 700 Kč5.12.2022 20:34:02
45 200 Kč5.12.2022 20:33:59 (limit 5.12.2022 20:33:17)
45 200 Kč5.12.2022 20:33:59
44 700 Kč5.12.2022 20:32:58
44 200 Kč5.12.2022 20:32:51