69. Staré chalupy

Autor: Martin Benka

Technika: Olej na kartonu
Výška: 23,5 cm, šířka: 29,7 cm, rámování: 38,2 x 44,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.12.2022 21:31

Dosažená cena: 135 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (177)

63 500 Kč5.12.2022 20:40:50
62 500 Kč5.12.2022 20:40:11
61 500 Kč5.12.2022 20:39:57
60 500 Kč5.12.2022 20:39:34
59 500 Kč5.12.2022 20:39:26
58 500 Kč5.12.2022 20:39:18
57 500 Kč5.12.2022 20:39:02
56 500 Kč5.12.2022 20:38:57 (limit 5.12.2022 20:36:41)
56 500 Kč5.12.2022 20:38:57
55 500 Kč5.12.2022 20:36:03 (limit 5.12.2022 20:35:41)
55 500 Kč5.12.2022 20:36:03
54 500 Kč5.12.2022 20:35:26
53 500 Kč5.12.2022 20:35:19
52 500 Kč5.12.2022 20:34:53
51 500 Kč5.12.2022 20:34:48 (limit 5.12.2022 20:34:26)