Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 48 cm, šířka: 51 cm, rámování: 58 x 61,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 09.05.2022 21:41
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč