Technika: Olej na plátně
Výška: 45,4 cm, šířka: 55,2 cm, rámování: 53,7 x 63,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.10.2021 19:07
Dosažená cena: 11 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Seznam příhozů (43)