70. V kavárně - velký formát

Autor: Aleš Leznar

Malíř, ilustrátor, grafik. Studoval výtvarnou výchovu na Ostravské univerzitě.
Inspirují ho každodenní situace, které interpretuje svým nezaměnitelným způsobem. Lidskou figuru začleňuje do specifického kontextu. V obrazech používá často nadsazenou perspektivu.
 Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 110 cm, šířka: 80 cm, rámování: 112,5 x 82,5 cm

Konec aukce: 11.10.2021 19:41

Dosažená cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (25)

5 400 Kč11.10.2021 19:03:12
5 100 Kč11.10.2021 19:02:06
4 900 Kč11.10.2021 19:01:44
4 700 Kč11.10.2021 19:01:18
4 500 Kč11.10.2021 17:39:10
4 300 Kč11.10.2021 17:29:42 (limit 11.10.2021 17:29:41)
4 100 Kč9.10.2021 19:47:44
3 900 Kč9.10.2021 09:30:50
3 700 Kč29.9.2021 16:23:52
3 500 Kč20.9.2021 20:37:10