Technika: Akvarel
Výška: 50,5 cm, šířka: 71,5 cm, rámování: 56 x 77 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.01.2023 18:32
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč