Značeno vpravo dole, archiv Chochola, razítko archivu na zadní straně viz foto, zaskleno, rámováno
Technika: Fotografie
Výška: 25 cm, šířka: 17,5 cm, rámování: 50 x 40 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 21:38
Dosažená cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (3)