Slepotisk Rupert James Smith
Signováno v tisku vlevo dole
Číslovano tužkou 75/100
Ruční papír 100% Lenox
Velikost 50x70cm
Certifikát
Signováno v tisku vlevo dole
Číslovano tužkou 75/100
Ruční papír 100% Lenox
Velikost 50x70cm
Certifikát
Technika: Litoofset
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 18.07.2022 21:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč