143. Dubrovnik - Lapad

Autor: Victor Maltsov

Signováno vpravo dole. ?. ??????? (v latince Victor Maltsov)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26,5 cm, šířka: 54,4 cm, rámování: 38,3 x 65,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 14.09.2021 20:24

Dosažená cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (5)

2 000 Kč14.9.2021 20:19:32 (limit 14.9.2021 17:28:41)
1 800 Kč14.9.2021 20:19:32
1 600 Kč14.9.2021 17:28:41 (limit 14.9.2021 17:28:41)
1 400 Kč14.9.2021 15:06:14
1 200 Kč14.9.2021 08:08:06