159. Pokušení svatého Antonína

Autor: Salvador Dalí

Kategorie: Grafiky

Velikost 50 x 70cm
Číslováno
Signováno v tisku vpravo dole
Značeno vodoznakem
Ruční papír Rives
Volný list
Technika: Tisková technika

Konec aukce: 09.12.2025 20:51

Dosažená cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (11)

3 000 Kč9.12.2025 20:46:39
2 800 Kč9.12.2025 20:42:54
2 600 Kč9.12.2025 20:42:07
2 400 Kč9.12.2025 20:41:45
2 200 Kč9.12.2025 20:37:52
2 000 Kč9.12.2025 20:37:36
1 800 Kč9.12.2025 20:22:37
1 600 Kč9.12.2025 20:21:59
1 400 Kč9.12.2025 18:43:09
1 200 Kč8.12.2025 23:12:30
1 000 Kč22.11.2025 16:50:27