Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: Mírně restaurovaná malba
Signatura: signováno
Konec aukce: 20.03.2023 19:17
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč