Technika: Tempera
Výška: 24,5 cm, šířka: 35 cm, rámování: 45 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.02.2024 22:14
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 800 Kč