Broušené hrany, nesignováno
Výška: 26,5 cm, šířka: 13 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 21:47
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč