Signováno, datováno.
Výška: 23 cm, šířka: 37 cm, hloubka: 21 cm
Konec aukce: 03.09.2024 19:27
Dosažená cena: 15 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (38)