22. Váza s motivem medúzy

Autor: Jiří Pačinek

Kategorie: Sklo

Sklo, signováno na dně - Jiří Pačinek, datováno 2023.
Výška: 29 cm

Konec aukce: 03.09.2024 18:34

Dosažená cena: 21 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (56)

5 700 Kč3.9.2024 18:15:46
5 400 Kč3.9.2024 18:15:09
5 100 Kč30.8.2024 16:27:57 (limit 30.8.2024 01:01:12)
4 900 Kč30.8.2024 16:27:57
4 700 Kč30.8.2024 01:00:02
4 500 Kč30.8.2024 00:59:59 (limit 29.8.2024 16:14:34)
4 300 Kč30.8.2024 00:59:59
4 100 Kč30.8.2024 00:59:54 (limit 29.8.2024 16:14:34)
3 900 Kč30.8.2024 00:59:54
3 700 Kč29.8.2024 16:14:26
3 500 Kč25.7.2024 23:29:53