22. Váza s motivem medúzy

Autor: Jiří Pačinek

Kategorie: Sklo

Sklo, signováno na dně - Jiří Pačinek, datováno 2023.
Výška: 29 cm

Konec aukce: 03.09.2024 18:34

Dosažená cena: 21 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (56)

9 300 Kč3.9.2024 18:18:31
9 000 Kč3.9.2024 18:18:16
8 700 Kč3.9.2024 18:18:11
8 400 Kč3.9.2024 18:18:08 (limit 3.9.2024 18:18:07)
8 400 Kč3.9.2024 18:18:08
8 100 Kč3.9.2024 18:18:04 (limit 3.9.2024 18:17:55)
8 100 Kč3.9.2024 18:18:04
7 800 Kč3.9.2024 18:17:49
7 500 Kč3.9.2024 18:17:37
7 200 Kč3.9.2024 18:17:27
6 900 Kč3.9.2024 18:17:12
6 600 Kč3.9.2024 18:17:00
6 300 Kč3.9.2024 18:16:02
6 000 Kč3.9.2024 18:15:57 (limit 3.9.2024 18:15:51)
6 000 Kč3.9.2024 18:15:57