Sklo, signováno na dně - Jiří Pačinek, datováno 2023.
Výška: 29 cm
Konec aukce: 03.09.2024 18:34
Dosažená cena: 21 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (56)