Nově rámováno. Profesionální práce.
Technika: Kresba
Výška: 45 cm, šířka: 57 cm, rámování: 62,7 x 75 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 16.08.2021 21:46
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč