Nově rámováno. Místy fleky v papíře.
Technika: Kresba tuší
Výška: 23 cm, šířka: 30 cm, rámování: 40 x 46,4 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 16.08.2021 21:48
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč