Bez poškození.
Technika: Váza
Výška: 21,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 17.01.2022 19:46
Dosažená cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
900 Kč | 15.1.2022 20:13:53 |