2. Motýl

Autor: Yves Lohe

Sklo, bronz, kovový podstavec, významný francouzský autor, signováno na kovovém podstavci
Výška: 27,7 cm, šířka: 30 cm, hloubka: 10 cm
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 14.09.2021 18:20

Dosažená cena: 9 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (26)

5 000 Kč14.9.2021 18:03:21
4 800 Kč14.9.2021 18:01:17
4 600 Kč14.9.2021 18:01:08
4 400 Kč14.9.2021 17:59:26
4 200 Kč13.9.2021 19:30:58
4 000 Kč4.9.2021 09:43:45
3 800 Kč1.9.2021 23:01:39
3 600 Kč27.8.2021 11:16:56
3 400 Kč17.8.2021 14:41:17
3 200 Kč16.8.2021 21:33:09
3 000 Kč16.8.2021 18:29:40