Kombinace bronz se sklem. Bez poškození.
Technika: Bronzová socha
Výška: 27 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 22:48
Dosažená cena: 16 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (41)