185. Motýl

Autor: Yves Lohe

Kategorie: Sochy

Kombinace bronz se sklem. Bez poškození.
Technika: Bronzová socha
Výška: 27 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 15.01.2024 22:48

Dosažená cena: 16 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (41)

5 000 Kč15.1.2024 21:16:58
4 800 Kč15.1.2024 21:16:49 (limit 15.1.2024 21:15:26)
4 600 Kč15.1.2024 21:16:49
4 400 Kč15.1.2024 21:15:26 (limit 15.1.2024 21:15:26)
4 200 Kč15.1.2024 21:15:02
4 000 Kč15.1.2024 20:53:21
3 800 Kč15.1.2024 19:27:24
3 600 Kč15.1.2024 18:05:10
3 400 Kč15.1.2024 16:35:27
3 200 Kč15.1.2024 16:01:02
3 000 Kč14.1.2024 08:59:28 (limit 14.1.2024 08:59:28)