Bronz, významný francouzský autor, signováno na kovovém podstavci
Výška: 38 cm, šířka: 21 cm, hloubka: 14,5 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.11.2021 20:27
Dosažená cena: 9 350 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (29)