10. Klaun

Autor: Yves Lohe

Kategorie: Sochy

Sklo, bronz, kovový podstavec, významný francouzský autor, signováno na skle
Výška: 46 cm, šířka: 27 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 18:14

Dosažená cena: 23 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (47)

9 300 Kč20.11.2021 19:15:49
8 300 Kč20.11.2021 19:15:40 (limit 10.11.2021 21:21:28)
8 000 Kč20.11.2021 19:15:40
7 700 Kč20.11.2021 19:15:37 (limit 10.11.2021 21:21:28)
7 400 Kč20.11.2021 19:15:37
7 100 Kč20.11.2021 19:15:34 (limit 10.11.2021 21:21:28)
6 800 Kč20.11.2021 19:15:34
6 500 Kč20.11.2021 19:15:31 (limit 10.11.2021 21:21:28)
6 200 Kč20.11.2021 19:15:31
5 900 Kč14.11.2021 21:26:32 (limit 10.11.2021 21:21:28)
5 600 Kč14.11.2021 21:26:32
5 300 Kč14.11.2021 21:00:35 (limit 10.11.2021 21:21:28)
5 000 Kč14.11.2021 21:00:35 (limit 14.11.2021 21:00:35)
2 100 Kč10.11.2021 21:20:33
1 900 Kč10.11.2021 21:07:20