10. Klaun

Autor: Yves Lohe

Kategorie: Sochy

Sklo, bronz, kovový podstavec, významný francouzský autor, signováno na skle
Výška: 46 cm, šířka: 27 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 06.12.2021 18:14

Dosažená cena: 23 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (47)

16 100 Kč28.11.2021 23:12:07
15 600 Kč26.11.2021 18:15:42
15 150 Kč26.11.2021 18:15:42 (limit 26.11.2021 11:35:45)
15 100 Kč26.11.2021 18:15:39 (limit 26.11.2021 11:35:45)
14 600 Kč26.11.2021 18:15:39
14 100 Kč26.11.2021 18:15:36 (limit 26.11.2021 11:35:45)
13 600 Kč26.11.2021 18:15:36
13 100 Kč26.11.2021 11:34:25
12 600 Kč23.11.2021 19:06:19
12 100 Kč23.11.2021 00:31:50
11 600 Kč22.11.2021 20:47:47
11 100 Kč22.11.2021 01:20:12
10 600 Kč20.11.2021 19:15:55
10 150 Kč20.11.2021 19:15:55 (limit 10.11.2021 21:21:28)
9 600 Kč20.11.2021 19:15:49 (limit 10.11.2021 21:21:28)