Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 84 x 106,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 19:03
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč