Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 90 cm, rámování: 79 x 109 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 19:57
Dosažená cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (14)