Kombinovaná technika/olej/inkoust/akryl/tisk/plátno, signováno na zadní straně, datováno 2005, popsáno na zadní stran, dílo pochází z atelieru autora
Technika: Kombinovaná technika/plátno
Výška: 69,5 cm, šířka: 100 cm, rámování: 70,5 x 102 cm
Konec aukce: 06.04.2022 19:48
Dosažená cena: 24 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (66)