Ondřej Kočár se narodil 1. února 1964 v Opavě. Na univerzitě se zabýval malbou, grafikou a jinými výtvarnými technikami. V současnosti se nejvíc věnuje olejomalbě. Zobrazuje snová města a zátiší. Rád maluje portréty. Hledá vyšší hodnoty lidského bytí. Snaží se za světem skutečným nalézt cestu k světu mystickému, věčnému, ke všeočišťujícímu světlu.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 35 cm, šířka: 76 cm, rámování: 85,6 x 44,7 cm
Konec aukce: 16.08.2021 18:03
Dosažená cena: 10 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč