4. Proud času

Autor: Ondřej Kočár

Ondřej Kočár se narodil 1. února 1964 v Opavě. Na univerzitě se zabýval malbougrafikou a jinými výtvarnými technikami. V současnosti se nejvíc věnuje olejomalbě. Zobrazuje snová města a zátiší. Rád maluje portréty. Hledá vyšší hodnoty lidského bytí. Snaží se za světem skutečným nalézt cestu k světu mystickému, věčnému, ke všeočišťujícímu světlu.
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 35 cm, šířka: 76 cm, rámování: 85,6 x 44,7 cm

Konec aukce: 16.08.2021 18:03

Dosažená cena: 10 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

6 000 Kč11.8.2021 16:33:04
5 700 Kč11.8.2021 16:33:01 (limit 5.8.2021 13:57:36)
5 400 Kč11.8.2021 16:33:01
5 100 Kč11.8.2021 16:32:58 (limit 5.8.2021 13:57:36)
4 900 Kč11.8.2021 16:32:58
4 700 Kč11.8.2021 16:32:55 (limit 5.8.2021 13:57:36)
4 500 Kč11.8.2021 16:32:55
4 300 Kč11.8.2021 16:32:51 (limit 5.8.2021 13:57:36)
4 100 Kč11.8.2021 16:32:51
3 900 Kč11.8.2021 16:32:48 (limit 5.8.2021 13:57:36)
3 700 Kč11.8.2021 16:32:48
3 500 Kč11.8.2021 16:32:43 (limit 5.8.2021 13:57:36)
3 300 Kč11.8.2021 16:32:43
3 100 Kč4.8.2021 17:06:08 (limit 4.8.2021 17:06:08)
2 900 Kč25.7.2021 13:21:40