250. Ekologická katastrofa s ozonovou dírou

Autor: František Ringo Čech

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Technika: Umělecký grafický tisk
Výška: 36,5 cm, šířka: 41 cm, rámování: 39,5 x 44 cm

Konec aukce: 19.01.2026 22:09

Dosažená cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (2)

1 700 Kč11.1.2026 04:23:41
1 500 Kč9.1.2026 14:19:07