František Ringo Čech, původním jménem František Čech , narozen 9. července 1943, Praha. Je český bubeník, zpěvák, textař, herec, politik, publicista, scenárista, divadelník, naivní malíř a spisovatel. Je to muž mnoha různorodých zájmů jakož i mnoha rozličných uměleckých řemesel.
Signováno fixou, datováno, zaskleno
Technika: Umělecký tisk
Výška: 27,7 cm, šířka: 20,8 cm, rámování: 40 x 33,1 cm
Konec aukce: 18.07.2022 22:03
Dosažená cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (2)
2 200 Kč | 18.7.2022 21:58:26 |
2 000 Kč | 18.7.2022 21:50:43 |