František Ringo Čech, původním jménem František Čech , narozen 9. července 1943, Praha. Je český bubeník, zpěvák, textař, herec, politik, publicista, scenárista, divadelník, naivní malíř a spisovatel. Je to muž mnoha různorodých zájmů jakož i mnoha rozličných uměleckých řemesel.
Signováno vlevo nahoře, dole uprostřed autorský štítek, obraz pochází z ateliéru autora
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 64,5 x 74,5 cm
Konec aukce: 16.08.2021 18:48
Dosažená cena: 49 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (74)