114. Sluky

Autor: Jaromír Hauptmann Sedláček
(1899)

Signováno PD.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 37 cm, šířka: 51 cm, rámování: 49,5 x 63 cm

Konec aukce: 02.03.2026 19:53

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 4d 7h 6m 35s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč