11. Zimní krajina

Autor: Rudolf Linhart

Technika: Olej na kartonu
Výška: 33,5 cm, šířka: 44,5 cm, rámování: 44 x 55,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:10

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (5)

2 500 Kč14.4.2023 07:52:02 (limit 25.3.2023 10:58:31)
2 500 Kč14.4.2023 07:52:02
2 300 Kč14.4.2023 07:51:55 (limit 25.3.2023 10:58:31)
2 100 Kč14.4.2023 07:51:55
1 900 Kč25.3.2023 10:58:31 (limit 25.3.2023 10:58:31)