48. David- Šalamoun- Bathsheba a Urijáš

Autor: František Ringo Čech

František Ringo Čech, původním jménem František Čech , narozen 9. července 1943, Praha. Je český bubeník, zpěvák, textař, herec, politik, publicista, scenárista, divadelník, naivní malíř a spisovatel. Je to  muž mnoha různorodých zájmů jakož i mnoha rozličných uměleckých řemesel.
Signováno vlevo nahoře, dole uprostřed autorský štítek, obraz pochází z ateliéru autora
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 65 cm, rámování: 69,8 x 79,5 cm

Konec aukce: 11.10.2021 19:05

Dosažená cena: 45 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (87)

3 200 Kč20.9.2021 20:39:29
3 000 Kč20.9.2021 20:39:26 (limit 19.9.2021 20:21:54)
2 800 Kč20.9.2021 20:39:26
2 600 Kč20.9.2021 20:39:24 (limit 19.9.2021 20:21:54)
2 400 Kč20.9.2021 20:39:24
2 200 Kč20.9.2021 20:39:22 (limit 19.9.2021 20:21:54)
2 000 Kč20.9.2021 20:39:22
1 800 Kč20.9.2021 20:39:19 (limit 19.9.2021 20:21:54)
1 600 Kč20.9.2021 20:39:19
1 400 Kč19.9.2021 20:21:54 (limit 19.9.2021 20:21:54)
1 200 Kč15.9.2021 22:23:57
1 000 Kč15.9.2021 01:04:42