František Ringo Čech, původním jménem František Čech , narozen 9. července 1943, Praha. Je český bubeník, zpěvák, textař, herec, politik, publicista, scenárista, divadelník, naivní malíř a spisovatel. Je to muž mnoha různorodých zájmů jakož i mnoha rozličných uměleckých řemesel.
Signováno vlevo nahoře, dole uprostřed autorský štítek, obraz pochází z ateliéru autora
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 65 cm, rámování: 69,8 x 79,5 cm
Konec aukce: 11.10.2021 19:05
Dosažená cena: 45 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (87)