Signováno vlevo dole, dole uprostřed autorský štítek, obraz pochází z ateliéru autora, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 55 cm, rámování: 70 x 70 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 18.07.2022 18:43
Dosažená cena: 54 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (86)