28. Boj sexu s rozumem

Autor: František Ringo Čech

Signováno vlevo dole, dole uprostřed autorský štítek, obraz pochází z ateliéru autora, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 55 cm, rámování: 70 x 70 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 18.07.2022 18:43

Dosažená cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (86)

14 600 Kč18.7.2022 17:15:10
14 100 Kč18.7.2022 17:15:06 (limit 18.7.2022 16:49:13)
13 600 Kč18.7.2022 17:15:06
13 100 Kč18.7.2022 16:49:07
12 000 Kč18.7.2022 16:49:07 (limit 15.7.2022 16:29:07)
11 100 Kč18.7.2022 16:49:02 (limit 15.7.2022 16:29:07)
10 600 Kč18.7.2022 16:49:02
10 100 Kč18.7.2022 16:48:59 (limit 15.7.2022 16:29:07)
9 800 Kč18.7.2022 16:48:59
9 500 Kč18.7.2022 16:48:55 (limit 15.7.2022 16:29:07)
9 200 Kč18.7.2022 16:48:55
8 900 Kč18.7.2022 10:04:00 (limit 15.7.2022 16:29:07)
8 600 Kč18.7.2022 10:04:00
8 300 Kč15.7.2022 16:29:01
8 000 Kč15.7.2022 07:25:17