28. Boj sexu s rozumem

Autor: František Ringo Čech

Signováno vlevo dole, dole uprostřed autorský štítek, obraz pochází z ateliéru autora, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 55 cm, rámování: 70 x 70 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 18.07.2022 18:43

Dosažená cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (86)

25 000 Kč18.7.2022 17:23:12 (limit 18.7.2022 16:49:13)
24 600 Kč18.7.2022 17:23:12
24 100 Kč18.7.2022 17:23:10 (limit 18.7.2022 16:49:13)
23 600 Kč18.7.2022 17:23:10
23 100 Kč18.7.2022 17:23:06 (limit 18.7.2022 16:49:13)
22 600 Kč18.7.2022 17:23:06
22 100 Kč18.7.2022 17:23:03 (limit 18.7.2022 16:49:13)
21 600 Kč18.7.2022 17:23:03
21 100 Kč18.7.2022 17:15:25 (limit 18.7.2022 16:49:13)
20 600 Kč18.7.2022 17:15:25
18 600 Kč18.7.2022 17:15:19 (limit 18.7.2022 16:49:13)
18 100 Kč18.7.2022 17:15:19
16 100 Kč18.7.2022 17:15:13 (limit 18.7.2022 16:49:13)
15 600 Kč18.7.2022 17:15:13
15 100 Kč18.7.2022 17:15:10 (limit 18.7.2022 16:49:13)