28. Boj sexu s rozumem

Autor: František Ringo Čech

Signováno vlevo dole, dole uprostřed autorský štítek, obraz pochází z ateliéru autora, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 55 cm, rámování: 70 x 70 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 18.07.2022 18:43

Dosažená cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (86)

44 500 Kč18.7.2022 18:28:22
44 000 Kč18.7.2022 18:28:18 (limit 18.7.2022 18:24:13)
43 500 Kč18.7.2022 18:28:18
43 000 Kč18.7.2022 18:28:14 (limit 18.7.2022 18:24:13)
42 500 Kč18.7.2022 18:28:14
42 000 Kč18.7.2022 18:27:16 (limit 18.7.2022 18:24:13)
41 500 Kč18.7.2022 18:27:16
41 000 Kč18.7.2022 18:27:08 (limit 18.7.2022 18:24:13)
40 500 Kč18.7.2022 18:27:08
40 000 Kč18.7.2022 18:26:34 (limit 18.7.2022 18:24:13)
39 500 Kč18.7.2022 18:26:34
39 000 Kč18.7.2022 18:26:29 (limit 18.7.2022 18:24:13)
38 500 Kč18.7.2022 18:26:29
38 000 Kč18.7.2022 18:26:03 (limit 18.7.2022 18:24:13)
37 500 Kč18.7.2022 18:26:03