Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 33 cm, šířka: 49 cm, rámování: 46,5 x 63,5 cm
Konec aukce: 09.12.2025 22:31
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (4)
| 5 900 Kč | 9.12.2025 22:26:02 |
| 2 000 Kč | 9.12.2025 22:26:02 (limit 9.12.2025 15:34:24) |
| 1 700 Kč | 9.12.2025 15:34:24 (limit 9.12.2025 15:34:24) |
| 1 500 Kč | 22.11.2025 18:15:21 |