48. Cestou domů

Autor: Jaroslav Háša
(1890)

Narodil se 6. 10. 1890 na Smíchově. Malíř v Praze, žák pražské akademie výtvarného umění v Praze u prof. V. Bukovace a Nechleby. Studijní cesty konal po Francii. Maluje staré pohledy na Prahu, podobizny, miniaturní krajiny s malebnou stafáží, nejvíce na měděných a dřevěných deskách.
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 12,5 cm, šířka: 13,2 cm, rámování: 28 x 28,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 01.03.2021 18:53

Dosažená cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (10)

4 300 Kč1.3.2021 18:48:59
4 100 Kč1.3.2021 18:48:40
3 900 Kč1.3.2021 18:47:47
3 700 Kč1.3.2021 18:47:00
3 500 Kč1.3.2021 18:46:38
3 300 Kč1.3.2021 18:45:43
3 100 Kč1.3.2021 18:45:37 (limit 1.3.2021 18:39:53)
2 900 Kč1.3.2021 18:45:37
2 700 Kč1.3.2021 18:39:53 (limit 1.3.2021 18:39:53)
2 500 Kč1.3.2021 17:51:13