62. Trávy

Autor: Petr Pavliňák

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 50,4 cm, šířka: 50,4 cm, rámování: 55,3 x 55,3 cm

Konec aukce: 29.09.2025 19:01

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

1 200 Kč29.9.2025 17:57:43