56. Zahrada při soumraku

Autor: Petr Pavliňák

Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm, rámování: 86 x 76 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:55

Dosažená cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

3 500 Kč7.1.2026 18:41:39