Signováno PD.
Technika: Olej na plátně
Výška: 80 cm, šířka: 70 cm, rámování: 86 x 76 cm
Konec aukce: 19.01.2026 18:55
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
| 3 500 Kč | 7.1.2026 18:41:39 |